Canson Mi-Teintes Sheet 19x25 - Cadmium Yellow #553
SKU
0036789000000
In stock
Cadmium Yellow
Regular Price $3.38 List price: $4.50
| Size (Area) | 19x25" |
|---|---|
| Store Sku | 36789 |
| Manufacturer Number | C100511262 |
| List Price | 4.50 |
| Color Name | Cadmium Yellow |
| Sheets | 1 |
| Brand | Canson |
| Product Line | Mi-Tientes |
| Surface Item Type | Sheet |
| Paper Weight | 98lb |
| Quality Grade | Artist |
| Size (Area) | 19x25" |
|---|---|
| Store Sku | 36789 |
| Manufacturer Number | C100511262 |
| List Price | 4.50 |
| Color Name | Cadmium Yellow |
| Sheets | 1 |
| Brand | Canson |
| Product Line | Mi-Tientes |
| Surface Item Type | Sheet |
| Paper Weight | 98lb |
| Quality Grade | Artist |
Frequently Bought Together
- Canson Mi-Teintes Sheet 19x25 - Cadmium Yellow #553Regular Price $3.38 List price: $4.50
-
8.5X11 Canson Mi-Teintes Sheet Graphite 185Regular Price $0.91 List price: $1.30 -
Mi-Teintes Pad 9x12 Black 24 SheetsRegular Price $12.32 List price: $17.60 -
Canson Mi-Teintes Sheet 8.5x11" - Azure #102Regular Price $0.91 List price: $1.30 -
Mi-Teintes Pad 12x16 Assorted Tones 24 SheetsRegular Price $19.85 List price: $28.35
Total price