Pacon White Card Stock 8.5x11" 40 Sheets
SKU
N044553000000
In stock
Regular Price $8.52 List price: $8.52
| Size (Area) | 8.5x11" |
|---|---|
| Store Sku | N044553 |
| Manufacturer Number | P101281 |
| List Price | 8.52 |
| Brand | Pacon |
| Surface Item Type | Pack |
| Paper Weight | 65lb |
| Pack Size | 40 |
| Quality Grade | Student |
| Size (Area) | 8.5x11" |
|---|---|
| Store Sku | N044553 |
| Manufacturer Number | P101281 |
| List Price | 8.52 |
| Brand | Pacon |
| Surface Item Type | Pack |
| Paper Weight | 65lb |
| Pack Size | 40 |
| Quality Grade | Student |
Frequently Bought Together
- Pacon White Card Stock 8.5x11" 40 SheetsRegular Price $8.52 List price: $8.52
-
Pacon Card Stock 8.5x11" 100 Sheets Assorted ColorsRegular Price $20.36 List price: $20.36
Total price