Stillman & Birn Alpha Series Sketchbook - Soft Cover - 5.5x3.5
SKU
N043147000000
In stock
Alpha Series Soft Cover - 5.5x3.5
| Size (Area) | 5.5x3.5" |
|---|---|
| Store Sku | N043147 |
| Manufacturer Number | 101351L |
| List Price | 17.25 |
| Sheets | 46 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Alpha Series |
| Paper Weight | 100lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 5.5x3.5" |
|---|---|
| Store Sku | N043147 |
| Manufacturer Number | 101351L |
| List Price | 17.25 |
| Sheets | 46 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Alpha Series |
| Paper Weight | 100lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
Total price










