Stillman & Birn Delta Series Sketchbook - Wire Bound - 7x7
SKU
N023176000000
In stock
Delta Series Wire Bound - 7x7
| Size (Area) | 7x7" |
|---|---|
| Store Sku | N023176 |
| Manufacturer Number | 600770 |
| List Price | 25.75 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Delta Series |
| Paper Weight | 180lb |
| Paper Tone | Ivory |
| Size (Area) | 7x7" |
|---|---|
| Store Sku | N023176 |
| Manufacturer Number | 600770 |
| List Price | 25.75 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Delta Series |
| Paper Weight | 180lb |
| Paper Tone | Ivory |
Frequently Bought Together
- Stillman & Birn Delta Series Sketchbook - Wire Bound - 7x7$23.95 $23.95
-
-
Stillman & Birn Delta Series Sketchbook - 9x6" Hardcover$28.95 $28.95
Total price