Stillman & Birn Epsilon Series Sketchbook - Hard Bound - 8.25x11.75
SKU
N044259000000
In stock
Epsilon Series Hard Bound - 8.25x11.75
| Size (Area) | 8.25x11.75" |
|---|---|
| Store Sku | N044259 |
| Manufacturer Number | 700899 |
| List Price | 38.75 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Epsilon Series |
| Paper Weight | 100lb |
| Paper Tone | Ivory |
| Size (Area) | 8.25x11.75" |
|---|---|
| Store Sku | N044259 |
| Manufacturer Number | 700899 |
| List Price | 38.75 |
| Brand | Stillman & Birn |
| Product Line | Stillman & Birn Epsilon Series |
| Paper Weight | 100lb |
| Paper Tone | Ivory |
Frequently Bought Together
Total price




