Talens Art Creation Sketchbook - 12x12cm - Coral Red
SKU
N055281000000
In stock
SKETCHBOOK 12X12CM CORAL
On Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
| Size (Area) | 4.72x4.72" |
|---|---|
| Store Sku | N055281 |
| Manufacturer Number | 9314314M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 4.72x4.72" |
|---|---|
| Store Sku | N055281 |
| Manufacturer Number | 9314314M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 12x12cm - Coral RedOn Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
-
Waves on GoldOn Sale! $8.55 Regular Price $11.84 List price: $13.15 -
Acurit Self Healing Cutting Mat 18X24 GreenRegular Price $27.70 List price: $52.00 -
HAOC 20ML POLY AZO YELLOWRegular Price $13.55 List price: $18.95 -
Pigma Micron .45MM Cool GrayRegular Price $3.15 List price: $3.50
Total price