Talens Art Creation Sketchbook - 21x14.8cm - White
SKU
N054655000000
In stock
TAC BOOK WHITE 21CM X 14.8CM
On Sale! $8.78 Regular Price $11.52 List price: $15.95
| Size (Area) | 8.25x5.8" |
|---|---|
| Store Sku | N054655 |
| Manufacturer Number | 9314105M |
| List Price | 15.95 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 8.25x5.8" |
|---|---|
| Store Sku | N054655 |
| Manufacturer Number | 9314105M |
| List Price | 15.95 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 21x14.8cm - WhiteOn Sale! $8.78 Regular Price $11.52 List price: $15.95
-
Jack Richeson Hand Rolled Soft Pastel - Portrait Set of 40 (Value 1-4)Regular Price $126.23 List price: $168.31 -
ARTIST GUIDE TO DRAW PEOPLERegular Price $22.29 List price: $24.95 -
Daniel Smith Gouache 15ml - Iridescent GoldOn Sale! $11.74 List price: $19.57 -
COLOUR CRYN RAW SIENNA 18Regular Price $2.27 List price: $3.09
Total price