Talens Art Creation Sketchbook - 21x29.7cm - White
SKU
N054653000000
In stock
TAC BOOK WHITE 21CM X 29.7CM
On Sale! $12.54 Regular Price $16.47 List price: $22.80
| Size (Area) | 8.25x11.7" |
|---|---|
| Store Sku | N054653 |
| Manufacturer Number | 9314103M |
| List Price | 22.80 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 8.25x11.7" |
|---|---|
| Store Sku | N054653 |
| Manufacturer Number | 9314103M |
| List Price | 22.80 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 21x29.7cm - WhiteOn Sale! $12.54 Regular Price $16.47 List price: $22.80
-
WOOD 1 SHARPENERRegular Price $2.04 List price: $2.62 -
Liquitex Bio Based Acrylics - Cadmium Free Red Medium - 75mlOn Sale! $24.56 List price: $35.09 -
CLICKART MKR .6MM MARIGOLDRegular Price $1.67 List price: $1.86 -
COLOUR CRYN WHITE 13Regular Price $2.27 List price: $3.09
Total price