Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - Black
SKU
N054646000000
In stock
TAC BOOK BLACK 9CM X 14CM
On Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054646 |
| Manufacturer Number | 9314001M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054646 |
| Manufacturer Number | 9314001M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - BlackOn Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
-
Edding Gloss Paint Marker 751 - 1-2MM - Pastel RoseRegular Price $5.51 List price: $6.30 -
Holbein Acrylic Gouache - Cream Yellow - 20mlRegular Price $7.32 List price: $9.75 -
PUSH PIN CLEARRegular Price $2.42 List price: $2.42 -
MTN94 400ML R9011 BLACKOn Sale! $8.99 Regular Price $12.91 List price: $14.35
Total price