Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - Lake Blue
SKU
N055274000000
In stock
SKETCHBOOK 9X14CM BLUE
On Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N055274 |
| Manufacturer Number | 9314211M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N055274 |
| Manufacturer Number | 9314211M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - Lake BlueOn Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
-
Ampersand Floater Frame - Bold - Maple - 5x7"x7/8"On Sale! $33.53 Regular Price $37.25 List price: $47.89 -
SLICE MANUAL UTILITY SCRAPEROn Sale! $20.90 Regular Price $21.05 List price: $21.99 -
LIST PAD DO MORERegular Price $5.99 List price: $7.00 -
Van Gogh Watercolor Tube - 10ml - RoseOn Sale! $3.28 Regular Price $4.27 List price: $6.55
Total price