Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - Red
SKU
N054656000000
Out of stock
TAC BOOK RED 9CM X 14CM
On Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054656 |
| Manufacturer Number | 9314201M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054656 |
| Manufacturer Number | 9314201M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
It looks like this product is out of stock. If you really need it, give us a call (during normal business hours) and we'll check if there's fresh inventory or some on the way.
You can reach us at: 860-232-0073
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - RedOn Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
-
Sennelier abstract Liner 27ml Fluorescent YellowOn Sale! $3.99 Regular Price $4.40 List price: $5.30 -
Princeton Series 3950 Velvetouch - Mini Round - 12/0On Sale! $4.38 Regular Price $6.20 List price: $10.95 -
COL BOOK GUSTAV KLIMTRegular Price $19.25 List price: $19.25 -
Verona Black 9X12Regular Price $21.99 List price: $28.00
Total price