Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - White
SKU
N054651000000
Out of stock
TAC BOOK WHITE 9CM X 14CM
On Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054651 |
| Manufacturer Number | 9314101M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 3.5x5.5" |
|---|---|
| Store Sku | N054651 |
| Manufacturer Number | 9314101M |
| List Price | 8.25 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
It looks like this product is out of stock. If you really need it, give us a call (during normal business hours) and we'll check if there's fresh inventory or some on the way.
You can reach us at: 860-232-0073
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - 5"x8.25" - WhiteOn Sale! $4.54 Regular Price $5.96 List price: $8.25
-
8OZ WTR SLBLE BLOCK INK-BLKRegular Price $14.35 List price: $17.22 -
OC20 Cadmium OrangeRegular Price $41.11 List price: $57.50 -
Strathmore 400 Series Mixed Media Paper Art Book 5.5x8.5 20 Natural White SheetsOn Sale! $5.48 Regular Price $7.67 List price: $10.95 -
LACE MONSTERA LEAVESOn Sale! $5.27 Regular Price $7.90 List price: $10.53
Total price