Talens Art Creation Sketchbook - A4 - Lake Blue
SKU
N055276000000
In stock
SKETCHBOOK A4 BLUE
On Sale! $12.54 Regular Price $16.47 List price: $22.80
| Size (Area) | 8.2x11" |
|---|---|
| Store Sku | N055276 |
| Manufacturer Number | 9314213M |
| List Price | 22.80 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
| Size (Area) | 8.2x11" |
|---|---|
| Store Sku | N055276 |
| Manufacturer Number | 9314213M |
| List Price | 22.80 |
| Sheets | 40 |
| Brand | Royal Talens |
| Product Line | Royal Talens Art Creation Sketchbook |
| Surface Item Type | Sketchbook |
| Paper Weight | 90lb |
| Paper Tone | White |
Frequently Bought Together
- Talens Art Creation Sketchbook - A4 - Lake BlueOn Sale! $12.54 Regular Price $16.47 List price: $22.80
-
Faber-Castell Museum Series Paint By Number - IrisesOn Sale! $7.50 Regular Price $8.89 List price: $10.00 -
Luminance Colored Pencil - Purplish RedOn Sale! $4.64 Regular Price $5.22 List price: $5.80 -
WN PROF DEEP 22X28 CANVASOn Sale! $35.55 Regular Price $94.79 List price: $118.49 -
Jack Richeson Hand Rolled Soft Pastel - Standard Size - V31Regular Price $4.18 List price: $5.01
Total price