The EDGE Canvas All Media Stretched Canvas - 1-1/2"Depth - 18x24"
SKU
0057238000000
In stock
THE EDGE 1-1/2" DEPTH 18X24"
On Sale! $17.37 Regular Price $26.72 List price: $105.45
| Depth | 1-1/2" |
|---|---|
| Store Sku | 57238 |
| Manufacturer Number | A11124-1824 |
| List Price | 105.45 |
| Brand | Jerrys Artarama |
| Product Line | The EDGE Canvas |
| Surface Item Type | Stretched Canvas |
| Surface Primed | Yes |
| Unprimed Weight | 8 oz |
| Material | Cotton |
| Primed Weight | 14 oz |
| Depth | 1-1/2" |
|---|---|
| Store Sku | 57238 |
| Manufacturer Number | A11124-1824 |
| List Price | 105.45 |
| Brand | Jerrys Artarama |
| Product Line | The EDGE Canvas |
| Surface Item Type | Stretched Canvas |
| Surface Primed | Yes |
| Unprimed Weight | 8 oz |
| Material | Cotton |
| Primed Weight | 14 oz |
Frequently Bought Together
- The EDGE Canvas All Media Stretched Canvas - 1-1/2"Depth - 18x24"On Sale! $17.37 Regular Price $26.72 List price: $105.45
-
Acurit Self Healing Cutting Mat 24X36 BlackRegular Price $55.97 List price: $104.10 -
MAT 11X14/8x10.5 WHITE 101Regular Price $5.80 List price: $6.96 -
R024076000000Regular Price $1.69 List price: $2.20 -
The EDGE Canvas All Media Stretched Canvas - 1-1/2"Depth - 48x48"Regular Price $76.99 List price: $244.15
Total price