The EDGE Canvas All Media Stretched Canvas - 11/16"Depth - 8x24"
SKU
0063487000000
In stock
THE EDGE 3/4" DEPTH 8X24
On Sale! $8.14 Regular Price $12.52 List price: $44.33
| Depth | 11/16" |
|---|---|
| Store Sku | 63487 |
| Manufacturer Number | A11122-824 |
| List Price | 44.33 |
| Brand | Jerrys Artarama |
| Product Line | The EDGE Canvas |
| Surface Item Type | Stretched Canvas |
| Surface Primed | Yes |
| Unprimed Weight | 8 oz |
| Material | Cotton |
| Primed Weight | 14 oz |
| Depth | 11/16" |
|---|---|
| Store Sku | 63487 |
| Manufacturer Number | A11122-824 |
| List Price | 44.33 |
| Brand | Jerrys Artarama |
| Product Line | The EDGE Canvas |
| Surface Item Type | Stretched Canvas |
| Surface Primed | Yes |
| Unprimed Weight | 8 oz |
| Material | Cotton |
| Primed Weight | 14 oz |
Frequently Bought Together
- The EDGE Canvas All Media Stretched Canvas - 11/16"Depth - 8x24"On Sale! $8.14 Regular Price $12.52 List price: $44.33
-
SLICE CRAFT KNIFEOn Sale! $13.58 Regular Price $13.68 List price: $14.29 -
CONTE STK PORTRAIT PINKRegular Price $2.27 List price: $3.09 -
WN PROF 6X18 CANVASOn Sale! $12.09 Regular Price $32.23 List price: $40.29 -
Jack Richeson Hand Rolled Soft Pastel - Standard Size - ER18Regular Price $4.18 List price: $5.01
Total price